yeerum

Ahoj,ma pravo pronajimatel ptat se najemce,zda li je doma ci nikoliv.Myslim si ze mu po tom nic neni,kdyz mu kazdy mesic

Radne platim najem.je to snad,moje vec jestly jsem doma nebo ne?

Nejlepší odpověď
cukrar

yeerum, nevím jak často se Vás někdo ptá, ale podle NOZ musíte nahlásit pronajímalteli nepřítomnost, pokud je delší jak dva měsíce…
§ 2269

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/obcansky-zakonik/cast4h2d2­.aspx#cast4h2d2o3

Další odpovědi
www

Záleží na obsahu smlouvy (dohody).
Může totiž chtít zkontrolovat, vyměnit ap. to či ono a tudíž je potřeba domluvit se, ať tě nehledá !