Berda84

Poradíte? Můžu štukovat na mnichovskou omítku, nebo musím tu mnichovskou omítku sundat?

Ahoj lidi mám dotaz můžu štukovat na mnichovskou omítku nebo musím tu mnichovskou omítku sundat díky

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
cukrar

Můžete, pokud drží, nemůže to být problém.

Další odpovědi
elkon

Okopat asi ne, ale přebrousit, aby nerovností bylo co nejméně. Případně před štukováním přetáhnout fasádním lepidlem, aby se plocha srovnala.