smoulinkaq

Poradíte? Koupila jsem si před rokem posilovač svalů Shaper Gymbit 6Abs, ale nevím, jak jej mám dát na břicho.

AHOJ koupila jsem si před rokem Shaper Gymbit 6Abs ale jak ho dam na břicho

tak mi začne blikat červena kontrolka papiry od toho nemamé,a přestane to fungovat. děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Vy nekupujete výrobky s návodem? Na vaše podobné dotazy se špatně odpovídá na dálku.

V odkazu je návod, snad vám pomůže.
http://www.we­llneo.sk/medi­a/wysiwyg/live­active/PDF-materials/SK/GYM­BIT_6ABS_SHAPER-GYMBIT.pdf