smoulinkaq

Jak se používají depilační pásky na nohy?

ahoj, návod mi neposlali

Odpovědi
Drap

Vyndáš jeden pásek, trochu zahřeješ třením rukou, nalepíš na požadované místo, Chvíli počkáš a potom strhneš. Snadné a rychlé. Nohy vydrží hladké alespoň do chvíle, než si doběhneš pro pásky nové.

iceT

Jak píše Dráp, ale stejně stojí za prd. Toho vosku je tam hodně a lepší a levnější je koupit vosk v rollonu, stojí 40,– a depilační papírky bez vosku 150 ks 109,– kč.
Vosk stačí zahřívat v hrnku na sporáku, mikrovlnka není vhodná, postup ve videu
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ACPg0vDfrhI.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.