Kyta

Koupil jsem si balené maso nařezané na řízky. Po oddělení jednoho kusu má maso uprostřed namodralou část. Jíst?

Nejlepší odpověď
marci1

Nařezané kousky masa ležely na sobě, tak se od sebe otlačily. Pokud maso nepáchne, nemá prošlou lhůtu pro spotřebu, tak ho můžeš klidně tepelně upravit. 🙂

Další odpovědi
anonym

Není na závadu, pokud nepáchne.

anonym

modrá je dobrá.
vizuálně je to na závadu, ale pokud není slizké a nezavání, tak v pohodě.

redy

Máš dvě možnosti, buď se z toho po…, nebo ne…, ale já bych raděj jistotu, takže nejíst.

Mravenec

Když v obchodě pícháš prsty do baleného masa, získá otlačeniny.
Osobní zkušenost 😐