smoulinkaq

Kde sehnat děrovaný podnos, do něhož se v rámci cvičení na ruce dávají kolíky?

Ahoj, kdysi jsem byla v rehabilitačnim ustavu a cvičila jsem ruce že byl taky podnos a v něm dirky. a ja sem do tych direk musela davat koliky, ted nevim, jestli to de na netu sehnat.

Nejlepší odpověď
Kepler

Obávám se, že tento typ rehabilitačních pomůcek je dost specializovaný a že se snad vyrábí jen pro ústavy na zakázku. Já jsem aspoň na netu nic podobného nenašel. Určitě ti ale poradí nějaká rehabilitační sestra nebo doktor, pro rehabilitaci motoriky rukou se můžou používat různé prostředky, třeba i stavebnice lego.