smoulinkaq

Kde seženu bezbarierové družstevní byty k pronájmu?

Ahoj, jsem v inv.duchodě a bydlím ve Frýdku-místku. Kde by mi poslali i katalog zdarma? Děkuji

Vaše otázka vložená před 10 dny

Existují domy k pronájmu pro inv. důchodce? A existuje i katalog?
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ahoj-existuji-domy-k-najmu-pro-iv-duchodce-a-existuje-i-katalog

Odpovědi
nyjono

Už ses jednou ptala. Nejlíp bude oslovit RK ve Frýdku-Místku.

Drap

Nikdy jsem řádný katalog na bezbarierové byty neviděl. Ono jich zase nadbytek nebude. Pomoci mohou realitní kanceláře, popřípadě sociální odbor t příslušného Obecního úřadu.

Mc Merkurion

… již jsi odpovědi dostala: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ahoj-existuji-domy-k-najmu-pro-iv-duchodce-a-existuje-i-katalog … od té doby se nic nezměnilo (četla jsi je vůbec ??? ) …

Hlada

Žádný katalog speciálního bydlení neexistuje. To, co je možné vidět ve stojanech na ulici, jsou reklamní publikace jednotlivých realitek.
Byty si zpravidla upravují vlastníci na své náklady. Koupit hotový, takto upravený, by byla mimořádná náhoda.
Doporučuju sledovat Annonci, Sreality, Reality.cz a nabídku místních realitek.

elkon

Dej si inzerát do nějakého plátku tam u vás.

nyjono

Mc Merkurion, vypadá to, že nejspíš ne.