Ahoj, kde najdu cislo podvozku u octavia II.r.v.2006.

ve velkym T.P. to neni.

Nejlepší odpověď
kropitko

od roku 2006 se vin dával na spodní rám čelního skla
Doplňuji:
zapoměla jsem napsat,že se tam dával včetně čárového pro lepší identifikaci.(malá mi do toho bouchla a odeslala to,už mi zase skáče na klíně)

Další odpovědi
Miroslavst

V motorovém prostoru je štítek, někde u něj by měl být VIN, což je číslo podvozku. také je možné, že může být vedle sedadla spolujezdce na podlaze pod vystřiženým kobercem. Taky může být štítek na rámu pod palubní deskou, což je vidět při pohledu přes čelní okno.
V TP to je: VIN, sedmnáctimístný kód, začínající TMB...............