Al Svobodova

Ahoj, jsou lepší fixy na textil nebo ty tekuté barvy na textil?

Aby to vydrželo co nejdéle a dalo se to prát v pračce.

Odpovědi
Prochellie

Já osobně mám oboje a kdybych neměla jedno z toho, jen těžko by jsem se bez toho obešla. Fixy na obrys a na malé části, tekuté na vyplnění.

Drap

Oboje zvládnou mnohanásobné praní bez problémů

martof

Ahoj, já mám teda radši barvy na textil. S fixama moc dobré zkušenosti nemám.Vždy když jsem něco namalovala,tak se to po dvou třech praních začalo ztrácet.Možná byly nekvalitní.U něk­terých barev mě to udělalo taky.Ted už několik let používám barvy Artemiss od českýho výrobce a jsem maximálně spokojená.