Lyriik

Jsem patnáctiletý a dostal jsem za svůj čin napomenutí s výstrahou. Můžu mít problémy, když je vše zapsané na PČR?

Jednoduše.. V noci okolo druhé ráno jsme šli s klukama ven a napadla nás taková blbost že dáme fízlům na okna parkovací lístky.. Tak jsme to udělali.. Po 15ti minutách nás chytli vyžadali si občanky a vzali si je do auta.. Něco tam dělal a asi nám dal zápis a v celku se bojím že s tím napomenutím s výstrahou můžu mít problém

Ahoj, jsem patnáctiletý a mám napomenutí s výstrahou, když jsem dostal zápis u policie může být z toho problém?

Odpovědi
Edison

Problém máš. Především proto, že vůbec ve věku své trestní odpovědnosti ani neznáš základní tresty. Nejnižším funkčním stupněm je pár facek.

elkon

Máš první „černý puntík“. Je to blbej nápad a ve dvě hodiny v noci máš spát a ne se flákat po ulicích.

Petr Kaňa

Mně by zajímalo co do toho zápisu napsali. Dával papírky na policejní auta nebo co?