Bendy

Je pravda, že STK motorky bude jednou za čtyři roky? A pokud jo, odkdy to platí?

Ahoj, dik za info

Nejlepší odpověď
brillant

Pro všechny motorky kategorie L, které podléhají povinné prohlídce na STK (tedy neplatí pro mopedy), se posunula povinnost první STK ze 4 na 6 let. A každé další pak z 2 na 4 roky. Platí to ale až po všechny, kteří absolvují STK po 1. 10. 2018.

Zdroj: http://www.au­to.cz/novinky-na-stk-skryte-kamery-a-nastrcene-volavky-124568

Další odpovědi
Drap

Nic jsem o takové úpravě zatím neslyšel