Avatar uživatele
tynynka009

Ahoj.Je podle vas SONY ERICSSON nejhorsi znacka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4762 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

to je nesmysl … nejhorší je možná sciphone 🙂 ale ten asi ani neznáte.
Doplňuji:
naopak sony ericsson je po boku firem htc, samsung, nokia v řadě těch nejspolehlivějších výrobců mobilních telefonů.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SajmonModer

Heh, právě naopak! Já bych řekl nejlepší! Mám už Sony Ercsson 7 let a jsem s ním spokojený, a pokus bych si měl kupovat nový mobil, bude to zase Sony Ericsson …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

Tak jak v cem, ale „nejhorsi“ urcite neni. Dokonce jeste pred nedavnem, nez zacaly dotykove telefony, patril IMO k tem nejlepsim – za relativne nizkou cenu vysoke sluzby. Ale ted, jak se zacalo vsechno vylepsovat a menit jsem ztratil prehled, kdo je nejhorsi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džuls

Tak s týmto rozhodne nesúhlasím. Dlhé roky som mala mobilné telefóny tejto značky a boli perfektné. Dokonca by som im nič nevytkla:-) Osobne mám teraz Samsung-dotykový a s tým som maximálne spokojná. Neviem si zvyknúť jedine na Nokie, ale to je už môj osobný názor a možno nevedomosť, čo sa tejto značky týka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Ne. Měla jsem Sony Ericson několik let a byla jsem maximálně spokojená. Spíš bych řekla, že patří k nejlepším značkám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Já...

Měl jsem dosud 9 mobilů od 5 značek a SE (1×) byl jeden z nejhorších. Z mnoha důvodů – menu, (ne)rychlost (resp. pomalost), (ne)intuitivnost, SW, tlačítka, joystick, klávesnice, atp., atp. Připravil mi skutečně hodně a hodně krušných chvil.

Na druhou stranu je to letitá, světově renomovaná značka s obrovským výrobním a prodejním podílem na celosvět.trhu a to taky o něčem svědčí…

Ale mne dramaticky zklamala a taky u mne NAVŽDY a nadobro skončila…

Posouzení kvality různých výrobců v mobilních komunikacích bude asi velmi subjektivní a obliba jednotlivých značek silně individuální…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Nesmysl, nejhorší značka je „zákaz zastavení“ 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

SE jsem měl čtyři roky a problém u něho nebyl žádný . Teď jsem si pořídil jSmartphone a tentokrát to vyhrála značka Nokia protože mě v cenové relaci kterou jsem nechtěl překročit nabídla vše, co jsem chtěl aby mobil měl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek