kadoch

Je nějaký program na blokování cizích IP adres?

Ahoj, existuje neco, cim bych zakazal cizi IP adresu? Diky.

Nejlepší odpověď
fcoop

Jde to,ale chtělo by to podrobnější popis problému.

http://forum.c4­.cz/virtuemart-blokace-ip-adres-vyreseno-t1015.html

Různé příklady jde vyhledat na Netu.
A!...........­..........vypla­tí se být opatrný!

Další odpovědi
Dochy

Ano
A tím by má odpověď asi mohl končit, že?? 😉
Dál záleží na Tvé infrastruktuře, zda potřebuješ dělat blokování na PC nebo je možné použít blokování na nějakém routeru. Pokud na PC pak záleží na tom jaký máš systém. Pro win existují programy, některé snad i zadarmo – hledej heslo firewall.
Unixové systémy mívají pokročilé mozžnosti nastavení síťové vrstvy, na Linuxu se zpravidla používají iptables. Tam zpravidla stačí jen dobře napsat konfigurační soubor.

gecco

Snad bys mohl napsat, o co ti jde – protože pokud navážu na tvůj předešlý dotaz, pak ne – blokovat cizí IP na FB ty nedokážeš…
😉

Dochy

Ten odkaz od fcoopa podle všeho je jen na pligin k nějakému určitému SW balíku, není pro ochranu celého PC.