apolocz98

Ahoj, je mi 23 a nedokážu se při sexu udělat do holky. Na internetu sem se dočetl že mám poruchu která se nazývá death

Grip a je to způsobeno tím že jsem se sexem začal v pozdějším věku a jsem zvykly na svůj vlastní způsob masturbace. Zajímálo by mě zda máte nebo měl někdo též takový problém a jak ho vyřešil. Masturbace u sexu asi problém nebude ale co když chci děti?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Za prvé evidentně jste nezačal v pozdějším věku, když je vám teprve 23 a už jste to dělal (takže v tomto problém určitě není). Za druhé není dobré věřit všemu, co je na internetu a už vůbec ne, pokud se jedná o zraví. A za třetí by možná nebylo od věci dát si od vlastní ruční práce abstinenci, klidně i delší. Za poslední – také není dobré z jednoho nebo dvou případů vyvozovat nějaké závěry – nebo se to už stalo 10× nebo 20×?

Další odpovědi
Arne1

Zkus změnit polohu, například na koníčka nebo zezadu

df

Zkus vyměnit partnerku.

Justin1

Můžeš to zkusit řešit se sexuologem nebo využít asistovanou reprodukci.

paul1

Já k tomu přispěji vtipem.
Co je opak onanie? Když orgán honí nás.