smoulinkaq

Jde se přes net obědnat na očni? Jsem z Frýdku a jestli se de obědnat tak jak nato?

Ahoj jde se přes net obědnat na očni?jsem z Frýdku a jestli se de obědnat tak jak nato? děkuji

Nejlepší odpověď
klumprt

Na oběd bych šel spíš do restaurace. A raději osobně než přes net.

Pokud bych se chtěl objednat na oční, tak bych tam asi zavolal a nějak se s nimi domluvil. Jestli trváš na internetu, tak by jim snad šlo poslat email.

Další odpovědi
www

Objednat se dá jen u těch lékařů, kteří mají nastaveno internetové objednávání.
Obědnat se nedá nikde 🙂
Doplňuji:
A ještě zkušenost:
Jakéhokoliv lékaře bych hodnotil spíše podle vlastních či jiných zkušeností, nikoliv podle možností objednání !

carpediem

Napiš mejla:-)

http://www.zla­testranky.cz/fir­my/Fr%C3%BDdek-M%C3%ADstek/q_o%C4%­8Dn%C3%AD+l%C3%A9ka%C5%9­9/1/

www ty máš co mluvit, bodovat sám sebe a říkat si podnájemník je horší něž ta chyba.

anonym

češtino braň se

ivzez

Projděte si weby očních lékařů v okolí, jedině tam zjistíte, jestli
možnost nabízejí možnost obJEDnat se prostřednictvím internetu.

  • ––––––––

Poznámka:
Mám virtuální přátele a známé, používám různé internetové služby, mohu provozovat různé činnosti, ale ještě jsem přes internet neobědvala.
Kdyby někdo přišel, jak na to, mohla by to být zajímavá „hubnoucí“ alternativa …

jirkajirka

Frýdek-Místek nemocnice oční příjmová a rajónní ambulance, telefon: 558 415 573