Daniel90102

Nevíte, jaký budu mít postih, jestliže mě chytne policie, jak jezdím na minicrossce na chodníku?

ahoj jaky dostanu postih jestliže mě chytne policie jak jezdím na minicrossce na chodníku ? předem děkuji za odpovědi.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
elkon

Zabavil bych ti řidičák. Chodník je od slova chodit.

Edison

Kryšpíne, už po několikáté si všímám, že radíš úplné nesmysly. „to bude domluva“ je nesmysl, protože postih je jasně daný zákonem: do dvou tisíc. Předjímat náladu poldy je extrémě krátkozraké.

Bagatelizace pohrdání zákony z Tvé strany je také do očí bijící. Takto pak spousta mladých to přebírá, řeší „co ho to bude stát“, jak zákony obcházet… místo toho aby hledaly mnohem efektivnější způsoby, jako je jak zákony dodržovat. Ono mnohdy imitace práce je mnohem náročnější, než práci vykonat. Nejjednodušší způsob, jak platit na pokutách co nejmíň, nebo se jim vyhnout úplně je zákony dodržovat. Je to skutečně nejefektivnější.

cukrar

Pokutu až do výše 2000Kč.

Kryšpín

Pokud je na baterii, tak to bude domluva