smoulinkaq

Ahoj je damský holici strojek lepši epilator nebo depilator?

Nejlepší odpověď
seraphico

Záleží na tom, co je pro vás lepší.

Depilátor chloupky pouze odřízne, tudíž je bezbolestný, ale hladká pokožka vydrží pouze pár dní.

Klasický epilátor je hlavně ze začátku bolestivý, protože vytrhává chloupky i s kořínky, ale hladkou pokožku budete mít několik týdnů. Čím častěji budete epilátor používat, tím méně bolestivá bude další epilace.

Pokud se tedy potřebujete zbavit chloupků na delší dobu, je vhodné zvolit epilaci.