Danielos

Ahoj, jaké máte nejlepší úspěchy s optimalizací webových stránek? Tzv SEO.

Optimalizuji stránky, z koníčku se stala práce a tak..jak to tak bývá, člověk by rád znal úspěchy a zkušenosti druhých.

Odpovědi
Čecho_slovák

Používám SEO na stránkách, kde je přes 1000 příspěvků, ale začal jsem pozdě a tak musím vkládat do jednotlivého příspěvku klíčové slovo. Úmorná práce, ale snad se vyplatí, protože vyhledávače nabídnou i odkazy na mé stránky.

Jakub Tlapal

Já se SEO taky teprve začínám, tak se s dotazem připíchnu. Všechno si nechávám dělat od https://kvalit­neseo.cz/ , protože sám nevím, jak na to. Taky by mě teda zajímalo, jak rychle se projeví výsledky. Vím, že nemůžu chtít výsledky hned, ale nebaví mě čekat a jen platit peníze 😁 .

Jofko8

Tak ja jsem začal nedávno koukat a delat si nejake kurzy z https://skillme­a.cz/online-kurzy/seo-pro-zacatecniky a snažím se tyhle veci aplikovat i do praxe :D protože „delám“ seo pro jedneho kámoše a zatím nejvetší uspech je asi jedno klíčové slovo na prvýstránce :D

Danielos

Tomu zcela nerozumím…Myslíš, přes 1k linků na různé stránky?

Čecho_slovák

Ne, to neee. Mé stránky obsahují recepty jídel a těch je přes tisíc.