smoulinkaq

Ahoj jak stahuji z netu nebo z faceboku obrazky tak ve staženych mi hlasi přistup byl odepřden co to to znamena?

neměla by sem si naky program stahnut? použivam win.10

Odpovědi
Filip84

Máš to tady:

https://suppor­t.microsoft.com/cs-cz/topic/-p%C5%99%C3%ADstup-byl-odep%C5%99en-nebo-jin%C3%A9-chyby-p%C5%99i-p%C5%99%C3%ADstupu-nebo-pracovat-se-soubory-a-slo%C5%BEkami-v-syst%C3%A9mu-windows-219af563-1953-ab4a-f17e-b0182755214e

Obecně je problém v nastavení uživatelských práv a / nebo šifrování souboru.

TeaPack314

Dotaz je i po úpravě dost obecný… Když na něj dost obecně odpovím…

Můžeš skusit stahovat pomocí jiného prohlížeče..
Můžeš skusit stahovat soubory do jiného umístění (třeba na plochu)..
Můžeš skusit otevírat obrázky v jiném programu…

Můžeš nám říct, jestli jiný typ souborů (třeba mp3) stažený stejným způsobem do stejného umístění hlasí tutéž chybu..
Můžeš nám postnout screenshot abysme byli o dost moudřejší..
Můžeš nám hlavně říct, jestli onu chybu „odepřdení“ hlásí Windows při procházení složek, prohlížeč fotek a obrázků při otevírání souboru, webový prohlížeč při pokusu otevřít soubor z přehledu stažených souborů atd..
Můžeš skusit přístup za pomocí ůčtu s administrátor­skými právy, pokud můžeš..

Můžeš klidně Filipovy napsat, že odkaz který Ti poslal, stejně oficiálně pro WIN 10 není – byť v některých případech může být řešení podobné –

(Windows 8 Enterprise Windows 8 Pro Windows 8 Windows 7 Enterprise Windows 7 Professional Windows 7 Ultimate Windows 7 Home Premium Windows 7 Home Basic Windows 7 Starter Windows Vista Enterprise Windows Vista Ultimate Windows Vista Business Windows Vista Home Premium Windows Vista Home Basic Windows Vista Starter Microsoft Windows XP Professional Microsoft Windows XP Home Edition Microsoft Windows XP Starter Edition Méně)

a že jsi tam těch osm A4 stejně nepročetla, taky by se mi to nechtělo číst. A on to taky nečetl. Chceš radu, ne odkaz z googlu a to se dá pochopit.

Filip84

A co takhle, před stahováním něčeho, napsat, o jaký jde operační systém?

smoulinkaq

to sem už skoušela

smoulinkaq

win. 10