ahoj jak přesvědčit rodiče že air soft je bezpečný a aktivní a dobrý

Odpovědi
quentos

chce to zapřemýšlet nad nějakými silnými argumenty. A hlavně neuvádět případ z Mílovic, kdy na jedné z nedávných tamějších věhlasných airsoftových „válek“ přišel jeden mladík vo voko, které mu prostřelila právě airsoftová kulička. Prorazila mu tehdy i ochranné brejle – byly málo platné.

Fyzik

ale air soft není bezpečný! quentos to potvrdí! rodiče nepřesvědčíš, pokud to chceš, asi budeš muset „přes jejich mrtvoly“, oni to přežijí. (wow, takový protimluv…)