smoulinkaq

Poradíte, jak mám nad postel upevnit rohož?

Nejlepší odpověď
Drap

Neni jasné na co se ptáš. Ani nevíme jakou rohož a k jakému účelu. Takto se odpovědi nedočkáš.

Další odpovědi
gecco

Šmoulinko, zopakováním otázky se odpovědi nedočkáš…
😉
Potřebovali bychom vědět, o jakou se jedná rohož a o jakou se jedná zeď a k čemu má rohož sloužit…
😉

Hans51

Cože? 😁

cukrar

Nad postel, nebo vedle postele?

zjentek

Zkus hřebíčky, protože rohož na hmoždinkách jsem ještě neviděl.

marci1

Návod: http://radyze­zivota.cz/jak-pridelat-rohoz/

Danina65

Třeba to špatně chápu, ale čemu říkáš nad postel?Znamená to nad, jakože spíše vedle postele, abys neodřela zeď, nebo to myslíš opravdu nad postel, jako jakási nebesa?

Hans51

Takže, tazatelko, já ze sebe blba (neútočte na mne prosím) nerobím, otázka je položená tak, že ze sebe blba robíte možná tak vy. Poslat zprávu s urážkou, to je tedy jednání na úrovni. Palec hore!