Avatar uživatele
adii

Od 4 let hraji volejbal, tedy cca 7 let. V poslední době mě tréninky přestaly bavit, Přišla jsem o kamarádky. Jak dál?

přetrénování a nic podobného),k tomu dodalo to že moje nej kamarádky s kterýma jsme tam byli parta tak mě odkopli,takže tam ani nemám kamarády a ano pauzu jsem si dávala a nic,když ho třeba hrajem ve škole tak se do toho opru,ale jinak se začínám vymlouvat na tréninky a když už tak čekám kdy bude konec.Dekuji za radu <3,Adi

--

Ahoj,hraju od 4 let volejbal takže cca 7 let,ale v poslední době mě tréninky přestáli bavit(predem ne,není z ......

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 948 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Čekat jestli to nepřejde

Špatná anketa. Chybí jiná možnost. Jak někdo z nás ti může poradit, aby tě to začalo bavit. Nikdo tě nezná a ty se nevyznáš sama v sobě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Skončit a hledat nový sport

Když mě něco nebaví, tak to nedělám. Najdi si jinou zábavu. I sportů pro děvčata je dost.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Smack

Skončit a hledat nový sport

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Čekat jestli to nepřejde

Mám málo možností, kde bych něco napsal, ale ty si vybereš. Nezáleží co děláš, ale jak to děláš a proč to děláš. Takže o co ti jde? O ty holky, kamarádky, nebo o ten volejbal? Zeptej se každé, co se jí na tobě líbí, a zda chce, abys tam chodila a byla její kamarádka. Na volejbal můžeš trénovat i s jinými, nebo můžeš dělat jiný sport nebo jinou činnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Čekat jestli to nepřejde

Chybí jiná možnost. Doporučuji to ještě zkoušet. Pokud se to nezmění, tak zkusit jiný sport. Já jsem před vojnou chvíli hrál ragby, šermoval, boxoval, běhal a skákal do dálky. Jo ještě zdvíhal půllitry s pivem 😁.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek