Prosteja

AHOJ HLEDÁM NÁZEV FILMU.

Děj byl nějak takhle:
rodina se dozvěděla že zdědila dům po nějakých příbuzných když ale přijeli na místo zjistili že nejsou jediný komu se donesla tato zpráva aby se rozhodlo kdo ze dvou rodin dům získá uspořádal se turnaj v tenise a ještě dvou dalších disciplínách mezitím co dospělí bojovali o dům děti ho prozkoumávali na půdě našli ducha svého předka který jim pověděl že musí vyhrát v turnaji ( pak tam tomu duchovi zpívali ) samozřejmě i přes pomoc ducha vyhrála ,, ta špatná " rodina která chtěla dům jen proto že potřebovala peníze.......

Nejlepší odpověď
MonkeyKing

čtyři děti jeden otec II

Tenhle film celkem šel ,ale jinak je to blbost XD

http://www.csfd­.cz/film/257215-ctyri-deti-a-jeden-otec-ii/

anonym

Když hledáš, musíš u toho křičet? Nešlo by to potichu? Až budeš psát další otázku, tak nepřepínej CapsLock, bere se to za neslušné chtít odpověď a takto se jí dožadovat.