Terésis

Chtěla jsem se zeptat jestli někdo neznáte americký internetový obchod s elektronikou kde vedou iPhone?

Ahoj, hele chtěla jsem se zeptat jestli někdo neznáte americký internetový obchod s elektronikou kde vedou iPhone?
Díky

Odpovědi
badisko

No neznam a hele …co az si ho koupis a pak ti dorazi ..Bude v Ang ..coz muze byt bezproblemu …ale bude mit jinou nabijecku …To kazdopadne takze investujes jeste do nabijecky a dale ho budes muset odblokovat na ceske operatory ..nehlede na to ze to budes mit sakra slozite se zarukou atd …
Nebude lepsi si ho poridit v CR a mit klid …zase tak moc natom neusetris …