lucara

Dneska mě tak divně pobolívá břicho, ale vůbec nevím čím by to mohlo být?

Včera jsem jedna tak zvláštně, měla jsem na snídani jogurt, o hodinu později musli tyčinku, kolem jedenácté rohlík s máslem a kolem jedné jídlo z kfc.. na večeři jsem měla maso s rohlíkem. Hodně jsem včera nachodila cca. 5 – 7 km. Už včera mi bylo těžko, chodila jsem častěji na velkou. Dneska mě bolí od snídaně břicho, (měla jsem housku s kozím sýrem). Hodinu mi bylo úplně jasně blbě od žaludku (to bylo po tom, co jsem měla třešně) teď už mě spíše bolí břicho jakoby pod pupíkem a na ještě na pravé straně jako kdyby v místě kde vás píchá v boku při běhu. Nevíte někdo co by to mohlo být? Zítra večer odjíždím na dovču tak chci být v cajku. Kdyby jste měli někdo nějaký nápad čím by to mohlo být, řekněte a poraďte jak se toho zbavit! Díky

Odpovědi
anonym

Může jít o cokoli od zaražených větrů před slabou dehydrataci až po slepák…
😉
Normálně bych řekl počkej, jak se ´to vyvrbí´, ale v souvislosti s dovolenou by doporučil návštěvu lékaře, aby slepák vyloučil – jet na dovču jen proto, aby tě operovali ´kdovíkde´ asi nebude právě tvým cílem.

Nazdar Bazar

Nekonzumuj ve fastfoodech !!! Jinak teda dost šílená kombinace…
Lupni si trošku slivovice ta pomáhá na obtíže nebo zkus cibuli, česnek, případně bylinky nebo coca colu ale všeho s mírou.

abendsbrot23

jestli to nebude těma třešněma… já jsem si dala včera večer před spaním pár třešní a dnes ráno mi bylo šoufl… ale je divné, aby pár třešní dělalo takový bordel..
a příště bude možná lepší si něco doma uvařit, než jít na jídlo do KFC
Doplňuji:
dej si mátový čaj, ten by mohl příznaky zmírnit