lucinka2001

Dnes jsem dostala první měsíčky a ta krev je nejdřív červená s pak hnědá, je to ok ?

ahoj dnes jsem dostala první měsíčky a ta krev je nejdřív červená s pak hnědá je to ok ?

Nejlepší odpověď
marci1

Ano, je v pořádku. 🙂

Zdroj: http://alik.id­nes.cz/ctenari-pisi-alikoviny-07v-/alik-alikoviny.asp?c=A140104_­015941_alik-alikoviny_jid

Další odpovědi
zjentek

ahoj fakt musím tohle vědět? Nemáš tam nějakou intimnější rubriku?
A nebo nedaly by se ty detaily rozepsat nějak v podotázce a ne přímo tady na nástěnce? Takhle si ten svůj oblíbenej čaj s tuhejma kouskama ani nedopiju.

AnnMary

Je to ok, ale co takhle si promluvit třeba s mamkou?

Nechápavé

Ano,je to normální ;)