Werwolfo

Ahoj :) Dá se ještě někde sehnat volební balíček Karla Schwarzenberga? dí­ky.

Mám na mysli balíček s placky, samolepky atd…

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkuste se zeptat na nějaké místní organizaci TOP 09, tam si myslím, že by to mohli mít…
Vím, že řadu propagačních materiálů s Milošem Zemanem měli v místních organizacích SPOZ, které se o tohle staraly. Je pravdou že v místní organizaci v našem městě prakticky nic nezbylo. propisky, nálepky, placky, bločky, všechno pryč..

Další odpovědi
Jane Darcy

Zrovna nedávno jsem se ptala Karlova týmu, zda ještě nějaký balíček mají, a po všech se prý zaprášilo s koncem jeho volební kampaně. Škoda, no..