smoulinkaq

Co můžu dělta, když jsem ztratila Tesco Clubcard?

dik

--
Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
Emefej

Co ti na to odpověděli v Tescu?

Další odpovědi
Hlada

Třeba používat místo velké dvě malé, které jsi k ní dostala nebo si aktivovat mobilní aplikaci Tesco Clubcard.
Jinak se dá dělat spousta věcí, ke kterým Tesco karta není potřeba.

Mc Merkurion

… zavolat na infolinku Tesca (nebo zajít osobně) a nahlásit >>> vydají novou …

… mimochodem, daleko lepší je používat Tesco kartu v mobilu, máš vše po ruce, včetně poukázek a kupónů … osobně mám pomocí této aplikace: https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=at­.bluesource.mo­bilepocket&hl=cs v mobilu všechny věrnostní karty a s plastovejma se netahám …

Arne1

A to jsi ztratila všechny ? Pokud vím, tak dávají jednu velkou a dvě nebo tři malé.
Pokud jsou pryč všechny, tak se obrať na infostánek v nejbližším TESCO.