Avatar uživatele
DejvD

Co mám říct kamarádům, když s nima nechci jit na pouť? Poradíte nějakou seriózní výmluvu?

Ahoj, co mám říct kamarádům, když s nima nechci jit na pouť? Poradíte nějakou seriózní výmluvu? Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, marci1 před 3156 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Řekni jim, že s nimi nepůjdeš. Že se ti nechce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
odik

Co takhle zkusit pravdu? Něco tě bolí, bude tam někdo, koho nechceš vidět, jsi líný, nemáš náladu … prostě jim řekni, proč tam skutečně nechceš a konec, co je na tom za problém?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
štamgast

Proč výmluvu? Prostě řekni, že nechceš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Pravdu.
Výmluva = lež (omluvenka) pro uklidnění vlastního svědomí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Proč se bojíš chovat asertivně ? Řekni jim pravdu, třeba že Tě to nebaví, nechce se Ti apod. Každý má právo se rozhodnout, jestli chce někam jít, nebo ne. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ZEW.cz

Spousta lidi nema rado ten bordel, hlasitou muziku a spoustu lidi na jednom miste…zkus to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CobblíkCZ

Prostě řekni to, že máš už něco zamluvený, ale nechápu, proč se ti tam nechce :D (na jakou pouť jdou kamarádi, Hlučín či kde? Btw: moji příbuzní jsou světský – kolotočáři)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Mě jako dítě pokousala labuť, od tý doby jsem se na poutě bál. Ty svině se tam točili pořád dokola jakoby nic..

Jestli nemáš svoji výmluvu, uděluji ti právo použít tu moji. Navíc to není to výmluva, ale příběh ze života, takže to prokouknou jen těžko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bullner

1. říct pravdu
nebo
2. výmluva typu dostal sem zaracha…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

babičce přivezli uhlí a musím skládat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luky.1986

Máš chorobný strach z lodiček, znásilnil tě světskej od autodromu, nedokážeš se smířit se zabíjením růží pro zábavu na střelnici nebo se ti prostě jen nechce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek