DejvD

Co mám říct kamarádům, když s nima nechci jit na pouť? Poradíte nějakou seriózní výmluvu?

Ahoj, co mám říct kamarádům, když s nima nechci jit na pouť? Poradíte nějakou seriózní výmluvu? Díky.

Nejlepší odpověď
Drap

Řekni jim, že s nimi nepůjdeš. Že se ti nechce.

Další odpovědi
odik

Co takhle zkusit pravdu? Něco tě bolí, bude tam někdo, koho nechceš vidět, jsi líný, nemáš náladu … prostě jim řekni, proč tam skutečně nechceš a konec, co je na tom za problém?

štamgast

Proč výmluvu? Prostě řekni, že nechceš.

johana 56

Pravdu.
Výmluva = lež (omluvenka) pro uklidnění vlastního svědomí.

marci1

Proč se bojíš chovat asertivně ? Řekni jim pravdu, třeba že Tě to nebaví, nechce se Ti apod. Každý má právo se rozhodnout, jestli chce někam jít, nebo ne. 🙂

ZEW.cz

Spousta lidi nema rado ten bordel, hlasitou muziku a spoustu lidi na jednom miste…zkus to.

CobblíkCZ

Prostě řekni to, že máš už něco zamluvený, ale nechápu, proč se ti tam nechce :D (na jakou pouť jdou kamarádi, Hlučín či kde? Btw: moji příbuzní jsou světský – kolotočáři)

bolak

Mě jako dítě pokousala labuť, od tý doby jsem se na poutě bál. Ty svině se tam točili pořád dokola jakoby nic..

Jestli nemáš svoji výmluvu, uděluji ti právo použít tu moji. Navíc to není to výmluva, ale příběh ze života, takže to prokouknou jen těžko.

Bullner

1. říct pravdu
nebo
2. výmluva typu dostal sem zaracha…

lexx

babičce přivezli uhlí a musím skládat

luky.1986

Máš chorobný strach z lodiček, znásilnil tě světskej od autodromu, nedokážeš se smířit se zabíjením růží pro zábavu na střelnici nebo se ti prostě jen nechce.