Ahoj, co mam dělat, abych zachoval data co byly v paměti karty?

Karta Micro SD používáná v mobilu Samsung U800.Vložil jsem kartu do kamarádova tabletu ,aby mi tam poslal film…Potom co film byl na kartě jsem kartu vložil zpátky do telefonu ,ale neodpovídala…Tak jsem jí vložil do počítače a vymazal ten film a potom odpovídala a všechno bylo normální..Ale mých 1,5GB fotek, mp3 souborů a dalších bylo pryč a akorát tam zůstala složka asi se 30 soubory…Složka má 1,5 GB a soubory v ní jsou bez koncovky…Nezacho­valo se nic…Žádné původní složky..

Budu vděčný za jakoukoliv pomoc

Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

není možné že kamarád poté co vložil kartu do tabletu, ji před použitím nechal naformátovat ?

Další odpovědi
Hlada

Zkuste data na kartě obnovit třeba pomocí Memory Card Recovery, Card Recovery nebo jiného programu k obnově dat.