Illines

Ahoj,co je vlastne nyni v CR?

Co je vlastne u nas?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

chaos

Doplňuji:
Jsem pro chaos způsobený špatným pochopením pojmu „demokracie“, nebo přesněji tím, že ani demokracie nemusí být nutně ideální režim.

Kapitalismus už dnes prakticky nikde neexistuje. Nadnárodní společnosti ovládající většinu světa nemají s kapitalismem nic společného.

Další odpovědi
Jsemtady

kapitalismus

Tak mame tu demokracii, procpanou parazity skrz na skrz. A mame taky kapitalismus, obrat ostatni o vsechno a hotovo ..

Shady

kapitalismus

Doplňuji:
Stát ovládají kapitalisté skrze politiky.Samotní politici bývají kapitalisté.Např Bárta nebo Babiš.