Illines

Ahoj,cim to muze byt?

Rada sleduji velmi krehke vztahy na Prima play.Nikdy jsem nemela potize,az nyni posledni dva dny,kdy se mi to seka i s minutovou prodlevou,dlouho mi to nabiha ke spusteni.Kde mam asi chybu?Dekuji
Doplňuji:
Doplnuji:je to i u jinych serialu.

Nejlepší odpověď
anonym

Tvůj pc je zvyklý bez háčků a čárek a oni tam komunikují s čárkama a háčkama, takže asi než to přelouská.
Doplňuji:
Doplňuji: Tam taky mluví s háčkama a čárkama :)

Další odpovědi
elektrikář

Pokud někdo používá něneckou klávesnici tak tam interpunkce nejde..Obraz nabíhá podle toho jaké máte připojení k internetu a jak kvalitní je signál

BANAN93

já mám internet 40MB a když jsem pouštěl babičce pohřeb pana Brzobohatého tak se to celé sekalo až nám to přišlo ještě smutnější, je to vytížením daného servru (špička). Vysvětleno jako odtokový kanál kterým protéká moc vody