Illines

Ahoj,cim to je a nebo co to muze byt?

Uz 2× v kratkem intervalu se mi pri zcela vypnute televizi,objevil modry ramecek s cervenym pismem a to i s tim vykricnikem -aktivovat ve sluzbe! Kdyz jsem to zjistila,tak jsem televizi zapla,opet vypla,ale ono to naskocilo znovu.Dekuji

Nejlepší odpověď
www

Zcela vypnutá televize je jen tehdy, pokud je odpojena od el. sítě, ne ve standby ovladačem (tvůj příklad).
Zkus tedy televizi úplně vypnout, nemá-li tlačítko na vypnutí, vytáhni ze sítě. Pokud to nepomůže, běž do nastavení a možná tam najdeš nějaké aktualizace. Osobně jsem to ale ještě řešit nemusel.