luli28

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli se nedá nějak bělit kůže? Můj typ pleti se rychle opaluje alemě to moc nesluší díky:)

Odpovědi
Kiti

Co třeba používat pravidelně opalovací krém? dělá se i 50

gecco

Tak používej opalovací krémy s vysokým faktorem…
😉
Bělení kůže je možné – ale může mít nebezpečné důsledky – od exemů, akné až třeba po vitiligo…!

baryyk500

Beleni kuze existuje ale je to zaprve drahe a za druhe to muze mit vedeljsi ucinky…jinak se da pouzivat opalovaci krem s nejvyssim faktorem.

Agneta

Musíš se častěji namazat:D

Už jen to „nesluší“, mi napovídá, že je ti všechno jedno. To už bys taky mohla používat nějaké ty normální, levné opalovací krémy z drogérky, kde bych já křičela: „ublížení na zdraví“, kdyby mně s tím chtěl někdo namazat :DDDDD
Jseš dost naivní a nevzdělaná ⇒ upřímně řečeno (tvůj přítel je zedník?):DDD