wanna zoo

Co udělat/vystudovat pro práci v zoo? Mám za sebou gympl s maturou a studuju výšku, která mě nebaví.

Ahoj, chtěla jsem se zeptat co udělat/ vystudovat pro práci v zoo. Mám za sebou gympl s maturou a studuju výšku, která mě nebaví. Info na internetu není nic moc, jen střední, kterou už mám. :( Předem díky za pomoc :)

Nejlepší odpověď
gecco

Záleží na profesi, kterou chceš dělat…
I v ZOO jsou potřeba uklízečky…
Kámoška, třeba, dělala v ZOO zahradnici (SŠ zahradnická).
😉
Pokud se chceš zabývat ´zvířaty´ odborně, pak by bylo velmi vhodné vystudovat biologii nebo veterinu.

Další odpovědi
zjentek

pro práci v zoo je možno formou sponzorského daru zajistit kupř. desatery kvalitní vidle
Doplňuji:
otázka: co udělat pro to, abych mohla pracovat v zoo?
odpověď: zdárně dokončit studium přírodovědy

Funna

pokud do ZOO berou, vezmou tě i s gymplem…u nás v ZOO (nejnavštěvovanější turistické místo na moravě )byl kámoš u hadů a krokodýlů se strojárnou í…další známá je u koní, které měla jen jako hobby a vystudované je nemá…a pokud nechceš jen „kydat“ hnůj, tak musíš na veterinu, na zemědělskou – chov zvířat, nebo by ti stačil i gympl s maturitou z biologie…nemáš?

Emefej

Vystuduj latinu. I pracovník ZOO si může přečíst Vergilia v originále.