Elzatur

Poznáte název filmu podle popisu?

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda neporadíte název filmu neznám název ,ale co v něm je ani
Hraje tam mladý zpěvák, který se pohádá s mámou a uteče, pak je tam jedna holka, která rozváží pizzu, ta holka ho nemá ráda, toho zpěváka začnou honit fanynky a on ji poprosi, jestli by nemohl do jejího auta, a ona ho někam sveze.
Pak u ní bude spát, dozví se, že ta holka umí pěkně kreslit, posprejujou to ve škole
Prosím o odpověď jestli vám to aspoň něco připomíná, děkuji

Nejlepší odpověď
iceT

Který se co?