Anna114

Ahoj, chtěla bych se zeptat, když chci jít na střední právnickou školu, jaké předměty bych měla umět?

Odpovědi
Questman

Matika, hodně čeština, psaní všemi deseti a hodně, hodně čti.

Drap

Všechny, stejně na jakoukoli středná školu

marci1

Všechny, ale hlavně češtinu, aby jsi dokázala formulovat správně věty ap.

zzzzz

To je podobné jako veřejnosprávní činnost. Hlavně musíš zvládat biflovat se nazpaměť a pamatovat si cizí slova, v právu je jich opravdu dost. Také je tam ekonomie, tak je potřeba umět dobře počítat.