tyrox

Ahoj chtěl jsem se zeptat, proč se mi restartuje muj mobil Gigabyte Gsmart 1342 po každých 5 minutách už dva dny?

Nevím jestli je to virus, ale avast nic neukazuje

Odpovědi
Braník

není to způsobeno nějakou instalací hry?

Bedy

To jsou tyhle levné mobily s Androidem. Tam je sekání, restarty pomalu na denním pořádku.
Navrhoval bych zkusit vyresetovat mobil do továrního nastavení, je možné, že za tím může stát nějaká aplikace, eventuelně i virus. Tyhlety Gigabyty moc neznám, neřeknu Vám přesně jak se dělá hard reset – něco jsem anšel, ale není to přímo na Váš mobil – http://android-core.com/cs/gi­gabyte-gsmart-g1345/articles/471-kak-sdelat-hard-reset.html
Princip by měl být stejný.