Lukas Spears

ahoj chtěl jsem se zeptat chci se stát popovým zpěvákem … skládám hudbu a píšu písně jen bych potřeboval vědět jak se

Doplňuji:
mam slušný hlas i ve vejškách

Odpovědi
anonym

Do doplnění otázky dopiš zbytek. Nikdo takhle nebude vědět, co Tě vlastně zajímá. Kdyby to „doplnění“ nefungovalo, tak to dopiš do diskuze.
Doplňuji:
Aha. Takže teď už Ti na tu otázku zbývá opravdu jenom diskuze. Takže napiš do ní, co chceš vlastně vědět. To Ti tam pořád chybí.
Popravdě vzato by bylo lépe otázku smazat a napsat ji znovu, tentokrát pořádně.