zd

Neznáte název písně, v níž jsou asi tato slova: ti viditi sajkjou ti viditisajkjoů?

Název písničky

ahoj chtěl bych se zeptat na jednu písničku nevím její název spívá se vni nějak takhle ti viditi sajkjou ti viditisajkjo

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
Kelt

Kdyby ses naučil používat interpunkci, velká a malá písmena a dělil slova, neuškodilo by ti to. Ale poradím ti, zkus říct to, co se zpívá někomu, kdo umí anglicky, ten ti to napíše v angličtině a pak si zadáš text do Googlu, najdeš píseň a budeš spokojený.

Kazatel

Tak ta je z refrému naprosto jasná :o)
https://youtu­.be/yLxqRax8mTA