Elf Kuroyuki

Nezná někdo hru na Android, co vypadá jako Pokemon, ale chytají se monstra na „candy“?

Ahoj.Chtěl bych se zeptat. Je to hra, co jsem hrál před pár lety, asi tak 2 roky zpátky. Bylo podobne jako pokemon jen jste chytali monstra na candy(red candy,purple candy)… hra byla ve stylu úrovni. A mezi první mostra ktere jste si mohl vybrat bylo něco jako krokodyl a lasička… hledal jsem to na internetu, ale nemohl nikde najít, nevěděl by někdo název teto hry? Hra byla na android a v roce 2018 ještě byla k nalezení.

Nejlepší odpověď
Edison

Mno, tak se zeptej. Dej si takové malé cvičení, jak se asitak píše otázka do pole pro otázku.