daveczskk

Budu mít vyznamenání, když mám 8 jedniček a 8 dvojek, což je přesně průměr 1.5?

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli budu mít vyznamenání když mám 8 jedniček a 8 dvojek což je přesně průměr 1.5 ?

a 8 dvojek což je přesně průměr 1.5 ?

Nejlepší odpověď
annas

Počítá se na 2 desetinná místa.

Prospěch s vyznamenáním je do 1,50, chování musíte mít velmi dobré a máte jen jedničky nebo dvojky z povinných předmětů (samozřejmě chování se do průměru nepočítá).

Další odpovědi
Rokio

Ano, budeš mít vyznamenání. Do vyznamenání se ale nepočítá jednička z chování, která je rovněž podmínkou pro vyznamenání.

Musíš mít při nejhorším tolik jedniček jako dvojek (chování se nepočítá), žádnou trojku, jedničku z chování a žádné neomluvené hodiny.

Všechno splňuješ, tak budeš mít vyznamenání.