drobek999

Mohl by být prsteníček na noze zlomený, když trochu natekl a bolí?

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli by mohl prsteníček na noze být zlomený, když trochu natekl a bolí.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Pokud s ním zvládneš hýbat,tak zlomený nebude,jen naražený,bolí to skoro stejně.

Další odpovědi
gecco

S prsteníčky na noze, těmi svými, mám zkušenosti mnohaleté – ale ani tak ti neřeknu, jestli je ten tvůj zlomenej – máš-li pochyby, zajdi si jej k doktorovi nechat vyšetřit.

ptáč

Zlomenina by se projevila krvavou podlitinou, nemohl bys došlápnout.

klumprt

Ano, mohl.

anonym

Se zlomeninou ho neohneš. Zlomenina nemusí bolet, naraženina zpravidla bolí víc.

ReHu

Mohl.
Měla jsem zlomený malíček a zjistila to až druhý den. Ani to zpočátku nebolelo.
A jen jsem zapadla do bahna 🙂