hoven 1069

Mám pocit, že antiperspirant nepůsobí tak, jak má. Co používat místo něj? Mohu ve 14 letech používat toaletní vodu?

Ahoj, chtěl bych poradit ohledně vůně. Je mi 14 a užívám sticky antiperspirant nebo sprej antiperspirant. Ale občas mám pocit, že nepůsobí tak, jak má. Tak bych chtěl poradit, co bych měl případně používat nebo jestli bych mohl v mém věku používat toaletní vodu, i když jsem slyšel, že je jen po holení. Co teda? Protože já občas okolo sebe cítím puch a třeba ve škole často :( Nebo ne že bych nemohl, já se v tom moc nevyznám, jen co byste mi kdo doporučil :(

Nejlepší odpověď
Vroudenspil

A proč bys nemohl?

Další odpovědi
Cenobita

Je pravdou, že některé antiperspiranty nefungují dlouhodobě, většinou si kupuji ten na kterém je uvedeno 72 hodin (stejně to tak dlouho nefunguje). Poslední jsem používal „Fa“ man extreme Polar – 72H , ten nebyl špatný.

Pokud je ten „puch“ cítit i když se důkladně umyješ v podpaží mýdlem, bude ten pot nabalený a zažraný ve chlupech v podpaží, pak by bylo dobré si podpaží vyholit, pak už by se to nemělo s použitím antiperspirantu opakovat.