Kmentik

Ahoj chci založit nové webové forum ale bohužel nevím o čem jestli byste měli nápad pište

Nejlepší odpověď
HonzikPernik

Nezakládej

Další odpovědi
Bedy

Podívejte se, takové stránky a kór fórum, vyžaduje opravdu dost času, je nutné se tomu opravdu věnovat, jinak to jde do kytek. A nemáte-li nápad či nějaký plán, tak Vám rovnou radím, nic nezakládejte. Je to předem zbytečný projekt.

www

Pokud tebe samotného žádné zajímavé fórum nenapadá, raději ho ani nezakládej. Taková fóra většinou dlouho nevydrží, když jsou dělána bez zájmu.
Doplňuji:
Aby bylo fórum zajímavé, musí mít zajímavé téma pro velkou skupinu lidí a zakladatel či moderátor se v tématu musí jednak vyznat a druhak ho to téma musí bavit!
Bez těchto věcí jsou to jen křeče, stačí se na taková fóra podívat, není jich málo.

Nuk nuk

Pokud nevíš, k čemu mají stránky sloužit, nebo o čem informovat, pak nemá smysl je zakládat.

anonym

O něčem, co zajímá či trápí tebe či tvé kamarády nebo co vnímáš jako obecně závažný problém.
Pokud tě nic nenapadne, fórum nezakládej – takových, které skomírají nezájmem, je na netu dost.