smoulinkaq

Poradíte, jak mám stáhnout nový Adobe Flash Player, abych mohla hrát různé hry?

mam nejnovějši seznam prohližeč tak nevim kde se to stahuje prominte ja tomu nerozumim

Ahoj chci si zahrat hru ale hlasi mi to že musim nový adobe flash player jako novu nahradu stahnout

Opět opakuji. Vkládejte prosím otázku (končí otazníkem). Do „otázky“ nepatří slovo ahoj.

Odpovědi
Arne1

Nevím, co ti to hlásí, ale od Nového roku Adobe Flash Player prostě NEEXISTUJE !
Některé hry mohly být přepracovány na novou technologii, ty ostatní mají prostě smůlu.

Questman

Dnem 31.12.2020 finálně skončila podpora technologie Adobe Flash ve všech prohlížečích.
Některé flash hry si můžete stáhnout, ale musíte hledat a ne všude je to bezpečné a legální.

Bohužel, s flash hrami se spíše rozlučte nadobro.

Zdroj: https://docs.mi­crosoft.com/cs-cz/lifecycle/an­nouncements/a­dobe-flash-end-of-support

cochee

Jak už napsali kolegové, Flash Player skončil. Vím, že existuje jeho simulace, jmenuje se Ruffle, ale to je tak vše, co poradím – nezkoušel jsem ho, protože Flash už dlouho nepotřebuju, tudíž ani Ruffle.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.