Jegris

ahoj chci si stahnout nake filmy do mobilu ale pořad mi to nak nejde muže mi nekdo poradit??? předem moc děkuju Pavel

když dam stahnout do mobilu tak se nic nestane a nic se nestahuje je třeba neco nainstalovat nebo tak něco???
Doplňuji:
z pc do mobilu wifi mam a tel je sony ercsson xperia a najdu si film kteri chci a mam pripojenej teltam mi to napise stahnout film do mobilu tak nato kliknu jenže se nic nestane

Nejlepší odpověď
anonym

Buď trošku konkretnější, jak stahuješ, zda pomocí PC nebo přímo do mobilu,do jakého mobilu, máš WIFI, odkud stahuješ, jaký formát, atd. atd.
Doplňuji:
Dle tvých skoupých informací se domnívám, že hlavní problém bude ve tvém „WIFI“. Pokud nemáš router, tak mobil s PC pomocí WIFI spolupracovat nebude! Nebo máš router a potom si musíš v mobilu najít svoji síť a pokud ji máš zakódovanou, tak v mobilu naťukat její heslo.
Další varianta je, že do PC si stáhneš film ve formátu, který tvůj mobil umí (např. MP4) a potom pomocí kabelového propojení mobilu s PC si film překopíruješ do mobilu