Katy32

Ahoj, Chci se zeptat zda li pak jde udělat potrat ihned v nemocnici na gynekologické ambuulanci …?

5tt

Nejlepší odpověď
Deli

Ne, na ambulanci ne. Jedná se o plánovaný zákrok.

Další odpovědi
Lucijej

Nejdřív si zajdi za svým gynekologem, nejdřív ti udělají předoperační vyšetření (nebo jak se tomu říká) a teprve pak tě tě zařadí do operačního plánu. To se týká i miniinterrupce.

annas

Otázka je nejasná. Přerušení těhotenství je těžké rozhodnutí, dobře zvážte důvody pro a proti. Pokud nemáte jinou volbou …

Projděte si odkaz, dovíte se , jaká jsou nezbytná opatření – zajděte ke gynekologovi, ten vás o postupu informuje …

Zákrok se provádí ambulantně u miniinterupci – je to jednodenní „chirurgie“. .

http://mladaze­na.maminka.cz/scrip­ts/detail.php?id=2751­28