Ane*

Ahoj! Chci se zeptat myslíte že kamarádku štve když si píšu s klukem kterého chce ale ví že my dva se známe?

Odpovědi
Lorrien

Já myslím, že ne, pokud Ti věří. Mě takhle kamarádka poprosila, abych jí jednoho kluka dohodila, tak jí v tom také můžeš pomoct. ;)

občasné

Bere to jako zradu.

Wendysek.W

Ano myslím že ano, ale pokud ho znáš a jste jen kámoši tak by to mělo být v poho ne? Řekni jí že jste jenom kamarádi a bude to v pohodě, ale pokud se ti líbí tak jí řekni že ses do něj zamilovala a popovídejte si o tom a hlavně o něm. No a čekejte každá s nim můžete flirtovat, ale je jen na něm kterou si vybere.Vyber si jaká odpověď se ti nejvíce líbí a použij jí.
papapa

Wendysek.W