MrOrindz

Ahoj, chci se zeptat jde vrátit PC data třeba o 5 měsíců? Ale při obnově systému tam mám třeba jen posledních 6 bodů.. k

Ahoj, chci se zeptat jde vrátit PC data třeba o 5 měsíců? Ale při obnově systému tam mám třeba jen posledních 6 bodů.. kde nají více? 6

Odpovědi
badisko

To by jsi chtel teda hooooodne …Ty body tam nejsou pevne a casem se mazou prepisuje se HDD cistice jako ASC ..CCleaner atd je maze po urcite dobe …jedna z moznosti je pri poruse systemu udelat opravu systemu treba pomoci instalacniho CD …Nebo uplnou reinstalaci i s formatovanim HDD …nebo tady par triku .. http://techne­t.idnes.cz/na­vod-windows-xp-nechce-nabehnout-ukazeme-vam-jak-mu-domluvit-pu6-/software.aspx?c=A071105­_182205_softwa­re_dvr marne badam proc by ti bylo nastaveni 6 mesicu Z5 …

Hlada

Jen ze zálohy. Jak jste zjistil, v PC tak stará data už nejsou.

Krakis

Pokud už nejsou data přepsaná a zformátovaný disk tak jedině nějakým speciálním programem.(nap­ř.Disc Recovery a pod.)

badisko

k cemu by ti to bylo dobre ?'